Kalendarz imprez

CZTERY PORY MIŁOWANIA - BILETY WYPRZEDANE!

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

CZTERY PORY MIŁOWANIA

W ŻYWCU

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY

19 KWIETNIA 2024,

GODZINA 19:00

Cztery Pory Miłowania to obecnie najszybciej zdobywający popularność zespół na polskiej scenie muzycznej, wykonujący muzykę w nurcie poezji śpiewanej i folku. Ich niezwykła zdolność do rozbudzania emocji, wzruszania słowem i muzyką, sprawia że trafiają prosto do ludzkich serc - zaskakując i zachwycając. Cieszą się ogromnym uznaniem wśród fanów, czego odzwierciedleniem są pełne sale koncertowe, owacje na stojąco oraz fantastyczna, wyjątkowa i rozśpiewana publiczność. Regularnie koncertują, realizując zadanie pozostawiania we wszystkich słuchaczach refleksji i tęsknoty za miłowaniem życia i drugiego człowieka. Na scenie emanują szczerością, pokorą i dobrym humorem.

 

Wokalistą, gitarzystą, konferansjerem, autorem muzyki, liderem i założycielem zespołu jest utalentowany i charyzmatyczny Michał Miotke. To jego poruszający głos usłyszeć możecie przy mikrofonie. Gitarzystą basowym, współzałożycielem zespołu i autorem kilku piosenek jest Patryk Wendrowski, nietuzinkowy wirtuoz gitary basowej z wybitną wyobraźnią muzyczną.  Całość aranżacji muzycznych swoim talentem instrumentalnym i wokalnym ubogaca znakomita pianistka Malwina Groenwald.

 

Zespół w swojej karierze wydał cztery płyty studyjne, a już w grudniu tego roku pojawi się ich najnowszy piąty album. Cztery Pory Miłowania to grupa dobrych znajomych muzykujących ze sobą od dzieciństwa.

BILETY DO KUPIENIA  NA PORTALACH WWW.KUPBILECIK.PL,

W KASIE MIEJSKIEGO CENTRUM KULTURY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, W GODZINACH 7:00-15:00, REZERWACJA TELEFONICZNA (33) 475 11 65, ORAZ MAILOWA: WWW.MCK.ZYWIEC.PL

 

 

 

 

 

 

0033  

 

 

Kopia Kwadraty_2