Aktualności

NIRVANA SYMFONICZNIE 21 KWIETNIA W MIEJSKIM CENTRUM KULTURY

‼

NIRVANA SYMFONICZNIE
21 KWIETNIA, GODZINA 16:00
MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W ŻYWCU

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie w Polsce!
Głos pokolenia w połączeniu z niezmienną klasyką!

O projekcie Nirvana Symfonicznie:
Zespół Nirvana zakończył karierę twórczą w 1994 roku. Nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć, jak cudownie łączą się ich piosenki z symfonią. Jak podświadomie chce się śpiewać, gdy poznasz początek swojej ulubionej piosenki z pierwszym "akcentem" strunników. Kiedy różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby zostały stworzone dla siebie.
Jednak projekt Nirvana Symfonicznie, po raz pierwszy w historii daje nam taką możliwość! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademickie wychowanie orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostaje w pamięci na długo po uczestnictwie w programie.
Żeby zanurzyć się w Nirvanie nie musisz nawet być fanem oryginalnego zespołu. Umiejętności wszystkich muzyków na scenie przeniosą emocje i energię prosto do Twojego serca.
Na tym koncercie pojawią się nie tylko największe hity Nirvany, takie jak "Smells Like Teen Spirit", "Come As You Are", "Rape Me", "In Bloom", będzie też wiele muzycznych niespodzianek.

Bilety w sprzedaży na portalach:
www.kupbilecik.pl,
www.ebilet.pl

 

 

21